fbpx

Антисептична обробка рук дітям потрібна і дозволена. Однак захисні функції шкіри дитини слабкі, її поверхня більш суха і вразлива.

Регулярна обробка рук спиртовим антисептиком дітям до 7 років може спровокувати зневоднення шкіри, подразнення, свербіж, атопічний дерматит, появу мікротріщин, в які може проникнути вірус. Тому важливо дотримуватись таких правил:

✅ Для дитини до 7 років обирайте антисептик на основі хлоргексидину з додаванням рослинних інгредієнтів – він дозволить ефективно очистити руки від бактерій, надаючи найбільш щадну дію на ніжну дитячу шкіру.

✅ Дітям від 7 років можна використовувати спиртові антисептики, але уважно вивчайте склад засобів – в них не повинно бути синтетичних речовин, ароматизаторів або барвників.

❗ Важливо! Виключити індивідуальну чутливість дитини на кожен з компонентів антисептика для попередження алергічної реакції.

В асортименті Antisept+ є безспиртові (хлоргексидин) і спиртові (ізопропанол) антисептики з додаванням рослинних екстрактів Алое Вера, прополісу, евкаліпту, а також пантенолу та молочних протеїнів.

Бережіть себе і своїх близьких!

Купити антисептик безпечний для дитини можна на сайті Antisept+.