fbpx

Один важливий момент необхідно розуміти, використовуючи антисептичні засоби для дезінфекції рук: антисептик очищує шкіру від мікробів, але не від бруду.

Ефективність антисептика значно знижується, якщо:

✔ руки жирні або сильно забруднені – наприклад, після їжі, приготування страв (зокрема, контакту з сирим м’ясом, рибою, яйцями, овочами / фруктами) або роботи в саду.

У таких випадках рекомендується все ж знайти спосіб вимити руки з милом. Якщо доступу до води немає, то слід спочатку скористатися вологими серветками, видаливши видимі забруднення, а потім обробити руки антисептиком.

✔ руки були вимиті, але не висушені. Вода розбавить концентрацію дієвої речовини та знезараження буде мати слабкий ефект.

✔ перед обробкою не були зняті кільця, браслети, годинник. Прикраси та аксесуари накопичують на собі й під собою бактерії, тому їх необхідно знімати та дезінфікувати окремо.

Майте на увазі, що після нанесення на шкіру антисептика, руки не потрібно мити або витирати.
Якісні дезінфікуючі засоби після повного висихання не залишають неприємних відчуттів на шкірі, на кшталт липкості, клейкості, печіння, свербіння.

Бережіть себе і своїх близьких! Використовуйте тільки якісні та безпечні антисептичні засоби Antisept +. Замовлення можна оформити на сайті https://antiseptplus.com.ua/.